Chora Sztuka

 

 

Serdecznie zapraszam na wystawę “Chora Sztuka”, w ten piątek, 15 czerwca o godzinie 19 @Jerozolima (IV piętro, al. Jerozolimskie 57, Warszawa) (fb).

(wystawa czynna od wtorku do soboty w godz. 14-19:00, od 15 czerwca do 5 lipca)

Artyści: Kuba Bąkowski // Alicja Bielawska // Agata Bogacka // Tymek Borowski // Bownik // Karolina Breguła // Agnieszka Brzeżańska // Dorota Buczkowska // Julia Cybis // Marta Deskur // Mikołaj Długosz // Edward Dwurnik // Pola Dwurnik // Wiktor Dyndo // Roman Dziadkiewicz // Michał Frydrych // Michał Grochowiak // Agnieszka Grodzińska // Teresa Gierzyńska // Zofia Gramz // Zuzanna Janin // Sophie Jocz // Marzena Kawalerowicz // Grzegorz Klaman // Anna Konik // Barbara Konopka // Piotr Kopik // Karolina Kowalska // Dorota Kozieradzka // Igor Krenz // Paweł Kruk // Olga Lubacz // Janusz Łukowicz // Robert Maciejuk // Jacek Malinowski // Przemek Matecki // Wojtek Niedzielko // Ivo Nikić // Paweł Nowicki // Joanna Pawlik // Aleksandra Polisiewicz // Mariola Przyjemska // Maria Przyszychowska // Wojtek Pustoła // Joanna Rajkowska // Zbigniew Reszka // Zbigniew Rogalski // Daniel Rumiancew // Aleksander Ryszka // Tomek Saciłowski // Mateusz Sadowski // Jacek Sempoliński // Katya Shadkowska // Janek Simon // Kama Sokolinicka // Paweł Susid // Robert Szczerbowski // Lena Szczęsna // Michał Szuszkiewicz // Małgorzat Szymankiewicz // Maryna Tomaszewska // Zbigniew Warpechowski // Ryszard Woźniak // Anna Zaradny // Zuza Ziółkowska

Kuratorzy: Agnieszka Sural, Andrzej Pałys

Organizatorzy: Jerozolima, Fundacja Witryna, 622 Upadki

 

Do zobaczenia!

 

Sick Art

 

You are cordially invited to the opening of a show “Sick Art”, this Friday, 15th of June at 7 PM @Jerozolima (4th floor, al. Jerozolimskie 57, Warszawa) (fb).

(exhibition available Tuesday – Saturday 2 – 7 PM, from 15th of June until 5th of July)

Artists: Kuba Bąkowski // Alicja Bielawska // Agata Bogacka // Tymek Borowski // Bownik // Karolina Breguła // Agnieszka Brzeżańska // Dorota Buczkowska // Julia Cybis // Marta Deskur // Mikołaj Długosz // Edward Dwurnik // Pola Dwurnik // Wiktor Dyndo // Roman Dziadkiewicz // Michał Frydrych // Michał Grochowiak // Agnieszka Grodzińska // Teresa Gierzyńska // Zofia Gramz // Zuzanna Janin // Sophie Jocz // Marzena Kawalerowicz // Grzegorz Klaman // Anna Konik // Barbara Konopka // Piotr Kopik // Karolina Kowalska // Dorota Kozieradzka // Igor Krenz // Paweł Kruk // Olga Lubacz // Janusz Łukowicz // Robert Maciejuk // Jacek Malinowski // Przemek Matecki // Wojtek Niedzielko // Ivo Nikić // Paweł Nowicki // Joanna Pawlik // Aleksandra Polisiewicz // Mariola Przyjemska // Maria Przyszychowska // Wojtek Pustoła // Joanna Rajkowska // Zbigniew Reszka // Zbigniew Rogalski // Daniel Rumiancew // Aleksander Ryszka // Tomek Saciłowski // Mateusz Sadowski // Jacek Sempoliński // Katya Shadkowska // Janek Simon // Kama Sokolinicka // Paweł Susid // Robert Szczerbowski // Lena Szczęsna // Michał Szuszkiewicz // Małgorzat Szymankiewicz // Maryna Tomaszewska // Zbigniew Warpechowski // Ryszard Woźniak // Anna Zaradny // Zuza Ziółkowska

Curators: Agnieszka Sural, Andrzej Pałys

Promoters: Jerozolima, Fundacja Witryna, 622 Upadki

 

See You there!

%d bloggers like this: